Leerlingen en docenten van de school Burc Koleji in Istanbul zijn van woensdag 18 tot en met maandag 23 mei op bezoek bij het Titus Brandsmalyceum in Oss.
Vanwege een internationaal uitwisselingsprogramma logeert een groep van 22 leerlingen en drie docenten in Nederland. Het TBL heeft een programma opgesteld voor de Turkse gasten. Ze krijgen een rondleiding en volgen samen met de Nederlandse leerlingen lessen. In april zijn leerlingen van het TBL een aantal dagen te gast geweest op de school in Turkije.

zakeninturkije
Aenean volutpat elit purus. Suspendisse potenti. Cras eu pharetra felis, in lobortis erat. Pellentesque vel felis felis. Integer viverra, orci id suscipit eleifend,
Zie ook
Erdinç Saçan schrijft boek ‘Inclusieve Artificial Intelligence’
Erdinç Saçan, docent en onderzoeker bij Fontys Hogeschool ICT en Practor bij ROC Tilburg, schreef een boek, getiteld 'Inclusieve Artificial Intelligence'. In het boek...
Mustafa Akpinar schrijft een boek over Effectief omgaan met je tijd
Mustafa Akpinar, Lecturer/Researcher Communication and Research at HAN University of Applied Sciences heeft een boek geschreven over "Effectief omgaan met je tijd"
In tijden waarin...
Turkse herder wil heel graag studeren aan de Universiteit van Tilburg
Deputy ambassadeur Erik Weststrate zei dat hij een ontmoeting had met universiteitsfunctionarissen voor Mahir, die zijn opleiding aan Tilburg University wil voortzetten.
Mahir Gündoğdu, die...
Turkije start een project om 1 miljoen softwareontwikkelaars op te leiden
Turkije heeft een campagne opgestart om ten minste 1 miljoen softwareontwikkelaars op te leiden in een project dat wordt ondersteund met online cursussen.
"We hebben...