Alle openbare basis- en middelbare scholen krijgen binnenkort interactieve digitale schermen in plaats van white boards.
Vestel, de winnaar van de FATÝH Project van het ministerie van onderwijs, zal de ‘smart boards’ in augustus naar de scholen brengen.
Vestel gaat 85.000 interactieve digitale borden produceren. Voorzitter van de Raad van Bestuur van Vestel Ömer Yüngül legt uit dat 200 van de 85.000 smartboards die worden vervaardigd in februari in de klassen worden geplaatst, en de rest krijgt het in de komende acht maanden.
Vestel heeft voornemens om het project in het buitenland uit te zetten. Er zijn meer dan 3.600.000 SMART Boards in gebruik over de hele wereld en de marktwaarde bedraagt 1,4 miljard dollar, Yüngül voegt hieraan toe, “De belangrijkste markten zijn in Europa, het Midden-Oosten en Afrikaanse landen. ”
Bron: http://english.sabah.com.tr/Economy/2012/01/14/turkish-schools-to-replace-white-boards-with-digital-screens